NSW TEAMS FOR CHAMPIONSHIPS ANNOUNCED

 

NSW Schools I

  1. Angus Bell (Newington College)
    2. Billy Pollard (Barker College)
    3. Thomas Lambert (Trinity Grammar)
    4. Jeremy Williams (The Scots College)
    5. Will Harris (The Scots College)
    6. Luke Reimer (Barker College)
    7. Donny Freeman (Kinross Wolaroi)
    8. Luca Moretti (Waverley)
    9. Seb Strang (The Scots College)
    10. Tane Edmed (Trinity Grammar)
    11. Matthew Dutallis (St Ignatius’ College)
    12. Joey Walton (Wadalba High School)
    13. Lachlan Ilias (Trinity Grammar)
    14. Fred Tricks (The Scots College)
    15. John Connolly (The Kings School)
    16. Will McLennan (St Ignatius College)
    17. Angus Collison (Barker College)
    18. Nicholas Wingrove (The Scots College)
    19. Oliver Smyth (John Pauls College Coffs Harbour)
    20. Hugh Bokenham (St Joseph’s College)
    21. Lachlan Albert (St Ignatius’ College)
    22. Charlie Savala (The Scots College)
    23. Jack Mossman (The Scots College)

NSW Schools II

  1. Hugo Patterson (The Scots College)
    2. Jack Winchester (Bishop Druitt College)
    3. Archer Holz (The Kings School)
    4. Tom Hooper (St Stanislaus’ College)
    5. Lachlan Dring (Barker College)
    6. Sean Vaivelata (St Augustine’s College)
    7. Zac Barnabas (St Augustine’s College)
    8. Aiden Kelso (Kinross Wolaroi)
    9. David Tejcek (Barker College)
    10. Matt Minogue (The Kings School)
    11. Liam Scolari (St Joseph’s College)
    12. Vincent Creagh (St Joseph’s College)
    13. Faiva Faiva (Campbelltown PAHS)
    14. Angus Bell (St Ignatius’ College)
    15. Daniel Ala (St Augustine’s College)
    16. Julian Heaven (St Joseph’s College)
    17. Will Smith (Kinross Wolaroi)
    18. Malachi Hawkes (Trinity Grammar)
    19. Doughal O’Reilly (McCarthy Catholic College)
    20. Hagen Size (Farrer MAHS)
    21. Cooper Chambers (Trinity Grammar)
    22. Connor Hickey (Narrabeen Sports High)
    23. Joshua Rizk (Holy Cross College)
Comments are closed.